Rozhodli ste sa robiť veci, čo majú hlbší zmysel? Túžite objaviť tretí rozmer, neobmedzený pohyb alebo nekonečné ticho a beztiaž? Posuňte hranice svojich možností! Možno až budete prekvapení, aké je to ľahké.

ATLANTIS DIVE organizuje potápačské kurzy pre deti a dospelých v systéme PADI a CMAS. Združuje výborných inštruktorov, odborníkov v oblasti potápania, ktorí majú za sebou dlhoročné skúsenosti a prax v obore.
Poskytujeme našim žiakom maximum času a praktického výcviku. Kvalita a efektivita kurzov je aj v našom vlastnom záujme, aby každý úspešný kandidát a tým aj držiteľ certifikátu dokonale zvládol techniku, vedel sa samostatne vysporiadať so situáciami pod vodou a získal maximálny kontakt s prostredím, ktoré máme tak radi.


kurzy potápania:PADI OPEN WATER DIVER
( potápač vo voľnej vode )

Chcete začať s potápaním?
Kurz otvára cestu pod vodnú hladinu a prináša začínajúcim potápačom potrebné základné vedomosti a zručnosti, pre bezpečné a príjemné potápanie.

Obsahuje 5 teoretických častí, 5 bazénov a 4 ponory vo voľnej vode.
Po úspešnom ukončení kurzu získavate medzinárodné potápačské osvedčenie Padi Open Water Diver. Toto osvedčenie umožňuje potápanie na celom svete. Po úspešnom ukončení tohto kurzu, sa budete môcť potápať do maximálnej hĺbky 18m.

Cena kurzu zahŕňa:
· poplatok za kurz
· zapožičanie potápačského výstroja
· učebnicu kurzu Open Water Diver
· bazén
· tričko Atlantis Dive
· certifikačný poplatok asociácie PADI

Maximálny hĺbkový limit:
· 18 metrov

Požiadavky pre kurz:
dobrý zdravotný stav, plavec, minimálny vek 10 rokov (pre JUNIOR OPEN WATER DIVER)

Po absolvovaní tohoto základného kurzu je možnosť rozšíriť si svoje znalosti pokročilými kurzami. Poskytujeme skupinové zľavy. Bližšie informácie radi odovzdáme telefonicky, emailom, alebo priamo v našom potápačskom centre.

 
(c) Atlantis Dive o nskurzypredajnapoicovnapotpacsk prceakcieklubgalriakontakt